Przed Wami nowy blog DEKRA, który w całości poświęciliśmy zagadnieniu zrównoważonego rozwoju. Dlaczego? Już odpowiadamy.

Od ponad 90 lat DEKRA jest globalnym partnerem na rzecz bezpiecznego świata. Ale bezpieczny świat to także świat pokojowy, sprawiedliwy i o zrównoważonym rozwoju dla wszystkich jego mieszkańców.

W 2015 roku członkowie ONZ przyjęli Agendę na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030, która zobowiązuje państwa członkowskie do wspólnego wysiłku, aby ziściła się wizja takiego świata. W tym celu opracowano 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju, których realizacja ma to umożliwić.

Aby budowa zrównoważonego świata się powiodła, muszą się w nią włączyć nie tylko państwa, ale też organizacje pozarządowe oraz biznes. Stąd udział DEKRA w tej niezwykle ważnej dla naszej wspólnej przyszłości inicjatywie.

Chcemy wspomagać firmy w działaniach na rzecz realizacji 17 Celów oraz dzielić się naszą ekspercką wiedzą w tej dziedzinie.

Razem uda się nam stworzyć jeszcze lepsze miejsce do życia dla wszystkich ludzi!

Na naszym blogu regularnie publikować będziemy artykuły, przygotowane we współpracy z doświadczonymi ekspertami DEKRA, w następujących kategoriach:

Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, LinkedIn, Twitterze i YouTubie oraz do odwiedzania naszej strony domowej.

Życzymy udanej lektury. Mamy nadzieję blog DEKRA, że zainspiruje Was do włączenia się w inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.

O DEKRA:

DEKRA Certification Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie – światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa, specjalistycznych audytów, certyfikacji systemów zarządzania, badania i certyfikacji wyrobów, rozwoju personelu oraz inspekcji i nadzorów technicznych, rzeczoznawstwa i nadzorów inwestycyjnych. Od ponad 20 lat, spółki DEKRA działają również w Polsce, łącząc doświadczenie ok. 800 ekspertów, inżynierów, rzeczoznawców i auditorów różnych branż i dziedzin. Szeroka i aktualna wiedza specjalistów DEKRA oraz zgromadzone przez ponad 90 lat działania koncernu DEKRA SE know-how, pozwalają oferować Państwu kompleksowe usługi eksperckie.